Friday, March 20, 2009

Co2 balloon

Sain siis eile tulekustutus ballooni ja regulaatori kätte.

Läksin ja ostsin kohe Mullast ära reaktori ja musta Co2 vooliku. Reaktor on vees ja mullitab.

Co2 ballooniga pean minema poodi, et osta mingi vahejupp mis läheks ballooni ja regulaatori vahele ning siis veel nõelventiil ja tagasivoolu klapp.

Eile oli Ph 7,6

No comments:

Post a Comment