Ph 8
Gh 17
Kh 7
Po4 0,3
Fe 0,05
No3 30
Microsorum pteropus mõlemad taimed on visanud uued lehed välja.
Kärpisin Hygrofiliat ja andsin osa ka ära
Väike Anubias viskab aga uusi lehti.
Ludwigia repens ja Bacopa caroliniana on visanud uusi lehti ja Ludwigia lehed on suuremaks ja ilusamaks läinud.
Tänu sellele, et ma pole pikalt tigudele kurki andnud on nad hakanud hygrofiliat ampsama.
Järgmine nädal pean tagasi näpistama Rotala rotundifolia ja Pogostemon stellata (Eusteralis)
Thursday, March 26, 2009
Friday, March 20, 2009
Co2 balloon
Sain siis eile tulekustutus ballooni ja regulaatori kätte.
Läksin ja ostsin kohe Mullast ära reaktori ja musta Co2 vooliku. Reaktor on vees ja mullitab.
Co2 ballooniga pean minema poodi, et osta mingi vahejupp mis läheks ballooni ja regulaatori vahele ning siis veel nõelventiil ja tagasivoolu klapp.
Eile oli Ph 7,6
Läksin ja ostsin kohe Mullast ära reaktori ja musta Co2 vooliku. Reaktor on vees ja mullitab.
Co2 ballooniga pean minema poodi, et osta mingi vahejupp mis läheks ballooni ja regulaatori vahele ning siis veel nõelventiil ja tagasivoolu klapp.
Eile oli Ph 7,6
Tuesday, March 17, 2009
17 märts
No3 30
Saabus uus elanik Thoracatum (36.-).
Labeo bicolor asus kohe teda ahistama. Vaatan kui asjad lähevad hulluks siis tuleb Labeo ära anda.
Tahtsin osta 25 liitrist akvaariumi aga müüa kadus ära. Eriti bueno.
Tänaseks on suures akvas Anubiasele tekkinud BBA külge. Tuleb ta kännu otsast maha tõsta. Ning Hygrophila polysperma 'Rosanervig' on väiksed augud lehtedes.. viitab vist kaaliumi puudusele. Vallisneria tükid ei uju enam pinnal.
Bacoba carolina viskab vaikselt uusi lehti välja.. jeee
Panin ka uue CO2 pudeli tööle aga see ei taha hästi töötada.. kas on segu jama või ei ole kork hermeetiliselt suletud
Saabus uus elanik Thoracatum (36.-).
Labeo bicolor asus kohe teda ahistama. Vaatan kui asjad lähevad hulluks siis tuleb Labeo ära anda.
Tahtsin osta 25 liitrist akvaariumi aga müüa kadus ära. Eriti bueno.
Tänaseks on suures akvas Anubiasele tekkinud BBA külge. Tuleb ta kännu otsast maha tõsta. Ning Hygrophila polysperma 'Rosanervig' on väiksed augud lehtedes.. viitab vist kaaliumi puudusele. Vallisneria tükid ei uju enam pinnal.
Bacoba carolina viskab vaikselt uusi lehti välja.. jeee
Panin ka uue CO2 pudeli tööle aga see ei taha hästi töötada.. kas on segu jama või ei ole kork hermeetiliselt suletud
Akvaarium
Olles väga aus siis akvaariumiga olen tegelenud kaua aga tõeline huvi tekkis alles nüüd.
Seisin akvaariumi ees pidasin endaga pikka võitlust. Kas panna akva kinni tänu oma laiskusele või hakata tegelema ja väga korralikult.
Valisin teise variandi, sest pisi põnnile akva väga väga meeldib.
Niisiis asusin teste soetama, sest miskit oli lahti - taimed kiratsesid, üks ancistrus suri.
Testide tulemus oli väga üllatav (03.03.2009):
KH 7
GH 18
PH 8,4
PO4 0,3
FE 0,4
Ph kõrge tase pani muretsema. Ka kraaniveel on ph 8. 06.03 panin tööle CO2 pärmipudeli. See tõi PH vaid 8 peale.
Asusin uurima kuidas CO2 süsteemi ehitada ballooni pealt. Foorumi kaudu õnnestub ehk hankida süsihappegaasi ballooni ja regulaatori.
Seisin akvaariumi ees pidasin endaga pikka võitlust. Kas panna akva kinni tänu oma laiskusele või hakata tegelema ja väga korralikult.
Valisin teise variandi, sest pisi põnnile akva väga väga meeldib.
Niisiis asusin teste soetama, sest miskit oli lahti - taimed kiratsesid, üks ancistrus suri.
Testide tulemus oli väga üllatav (03.03.2009):
KH 7
GH 18
PH 8,4
PO4 0,3
FE 0,4
Ph kõrge tase pani muretsema. Ka kraaniveel on ph 8. 06.03 panin tööle CO2 pärmipudeli. See tõi PH vaid 8 peale.
Asusin uurima kuidas CO2 süsteemi ehitada ballooni pealt. Foorumi kaudu õnnestub ehk hankida süsihappegaasi ballooni ja regulaatori.
Subscribe to:
Posts (Atom)