Tuesday, March 17, 2009

Akvaarium

Olles väga aus siis akvaariumiga olen tegelenud kaua aga tõeline huvi tekkis alles nüüd.
Seisin akvaariumi ees pidasin endaga pikka võitlust. Kas panna akva kinni tänu oma laiskusele või hakata tegelema ja väga korralikult.
Valisin teise variandi, sest pisi põnnile akva väga väga meeldib.

Niisiis asusin teste soetama, sest miskit oli lahti - taimed kiratsesid, üks ancistrus suri.
Testide tulemus oli väga üllatav (03.03.2009):
KH 7
GH 18
PH 8,4
PO4 0,3
FE 0,4

Ph kõrge tase pani muretsema. Ka kraaniveel on ph 8. 06.03 panin tööle CO2 pärmipudeli. See tõi PH vaid 8 peale.
Asusin uurima kuidas CO2 süsteemi ehitada ballooni pealt. Foorumi kaudu õnnestub ehk hankida süsihappegaasi ballooni ja regulaatori.

No comments:

Post a Comment