No3 30
Saabus uus elanik Thoracatum (36.-).
Labeo bicolor asus kohe teda ahistama. Vaatan kui asjad lähevad hulluks siis tuleb Labeo ära anda.
Tahtsin osta 25 liitrist akvaariumi aga müüa kadus ära. Eriti bueno.
Tänaseks on suures akvas Anubiasele tekkinud BBA külge. Tuleb ta kännu otsast maha tõsta. Ning Hygrophila polysperma 'Rosanervig' on väiksed augud lehtedes.. viitab vist kaaliumi puudusele. Vallisneria tükid ei uju enam pinnal.
Bacoba carolina viskab vaikselt uusi lehti välja.. jeee
Panin ka uue CO2 pudeli tööle aga see ei taha hästi töötada.. kas on segu jama või ei ole kork hermeetiliselt suletud
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment