Wednesday, September 16, 2009

Sain Heixerilt täidetud CO2 pullo ja tegin testid

Ph 6,6
KH 10
CO2 75 ppm
Fe 0,3
GH 12
PO4 0,05 mg/l
NO3 tundub olevat nullis :O


Kohe näha, et ma olen CO2 väga lahkelt ringi käinud.
Nüüd proovin hakata natuke tihedamini veevahetust tegema. Kuna Heixeri jutust selgus, et see võib olla põhjus miks mu Ramirezid ei kasva.
Lisaks on plaanis osta Agrimix väetist.
Arvan, et täna ei lisa rauda.
Teen kohe ka pildi akvast.